Våra medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare.

Ledning

VD Sara Ekblom

Sara Ekblom

VD

Telnr: 023-705 295

Mobil: 070-336 12 10

s.ekblom@herdins.se

personal ikon

Bengt Ekblom

Senior Advisor

Telnr: 023-705 281

Mobil: 070-325 00 75

b.ekblom@herdins.se

Försäljning/marknad

Herdins Försäljningschef Mikael Lundström

Mikael Lundström

Försäljningschef

Telnr: 023-705 280

Mobil: 072-453 89 95

m.lundstrom@herdins.se

Marknadskommunikatör Jenny Svärd

Jenny Svärd

Marknadskommunikatör

Telnr: 023-705 292

Mobil: 070-275 01 00

j.svard@herdins.se

Marknadsassistent Karin Heimer

Karin Heimer

Marknadsassistent

Telnr: 023-705 284

k.heimer@herdins.se

personal ikon

Irene Enberget

Säljkoordinator

Telnr: 023-705 290

i.enberget@herdins.se

Säljare Lasse Åkesson

Lasse Åkesson

Säljare Väst

Mobil: 070-574 34 96

l.akesson@herdins.se

Säljare Edgard Svensson

Edgard Svensson

Säljare Syd

Mobil: 070-717 83 92

e.svensson@herdins.se

Säljare Jesper Berglund

Jesper Berglund

Säljare Nord

Mobil: 070-331 12 55

j.berglund@herdins.se

Säljare Sussi Johansson

Susanne Johansson

Säljare Mitt/Stockholm

Mobil: 070-255 12 77

s.johansson@herdins.se

Ekonomi

personal ikon

Maria Sandell

Ekonomiansvarig

Telnr: 023-705 283

m.sandell@herdins.se

Forskning & Utveckling

personal ikon

David Wessling

Laboratoriechef

Telnr: 023-705 287

Mobil: 070-396 60 49

d.wessling@herdins.se

personal ikon

Ellert Vickström

Laboratorietekniker

Telnr: 023-705 286

e.vickstrom@herdins.se

personal ikon

Stefan Persson

Laboratorieassistent

Telnr: 023-705 296

s.persson@herdins.se

Inköp & miljö

personal ikon

Mats Andersson

Inköpsansvarig

Telnr: 023-705 288

m.andersson@herdins.se

Miljöansvarig Pia Nordin

Pia Nordin

Miljöansvarig

Telnr: 023-705 261

p.nordin@herdins.se

Produktion

Produktionschef Per Strand

Per Strand

Produktionschef

Telnr: 023-705 282

Mobil: 070-399 49 91

p.strand@herdins.se

personal ikon

Ove Schölin

Godsmottagning

Telnr: 023-705 289

o.scholin@herdins.se

personal ikon

Camilla & Jessica

Lager/Distribution

Telnr: 023-705 291

lager@herdins.se

Kontaktformulär

Tyck till, ha synpunkter eller ställ frågor om våra produkter och hur du bäst använder dem. Det är med din hjälp som såväl produkter som service utvecklas.